Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Weight
da: Vægt

en: 1 hour
da: 1 time

en: Node
da: Indholdselement

en: 1 day
da: 1 dag

en: Randomize
da: Tilfældigt

en: 6 hours
da: 6 timer

en: 1 week
da: 1 uge

en: 12 hours
da: 12 timer

en: Nodequeue
da: Nodekø

en: Subqueue '@title'
da: Underkø '@title'

en: Create queues which can contain nodes in arbitrary order
da: Opret køer som kan vise indholdselementer i vilkårlig rækkefølge

en: 2 day
da: 2 dage
