Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Weight
el: Βάρος

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Node
el: Κόμβος

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Randomize
el: Τυχαία

en: 6 hours
el: 6 ώρες

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα
