Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Weight
et: Kaal

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Node
et: Postitus

en: 1 day
et: 1 päev

en: Randomize
et: Juhuslikult

en: 1 week
et: 1 nädal
