Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Weight
eu: Pisua

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Node
eu: Nodoa

en: 1 day
eu: Egun 1
