Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Weight
fi: Paino

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Randomize
fi: Satunnaista

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: Subqueue '@title'
fi: Artikkelijono '@title'

en: Create queues which can contain nodes in arbitrary order
fi: Luo jonoja jotka voivat sisältää solmuja satunnaisessa järjestyksessä
