Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Weight
fr: Poids

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: Node
fr: Nœud

en: 1 day
fr: 1 jour

en: Randomize
fr: Générer au hasard

en: 6 hours
fr: 6 heures

en: 1 week
fr: 1 semaine

en: 12 hours
fr: 12 heures

en: Subqueue '@title'
fr: Sous-file '@title'

en: 1 node in queue | @count nodes in queue
fr[0]: 1 nœud dans la file d'attente
fr[1]: @count nœuds dans la file d'attente
