Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Weight
gl: Peso

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Node
gl: Nodo

en: 1 day
gl: 1 día

en: Randomize
gl: Cambiar aleatoriamente

en: 1 week
gl: 1 semana

en: 12 hours
gl: 12 horas
