Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Node
gu: નોડ

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ
