Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Weight
hi: मान

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: Node
hi: नोड

en: 1 day
hi: १ दिन

en: 1 week
hi: १ सप्ताह
