Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Weight
hr: Težina

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Randomize
hr: Nasumično

en: 1 week
hr: 1 tjedan
