Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Weight
id: Bobot

en: 1 hour
id: 1 jam

en: 1 day
id: 1 hari

en: Randomize
id: Acak

en: 1 week
id: 1 minggu
