Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Weight
it: Peso

en: Node
it: Nodo

en: 1 day
it: 1 giorno

en: Randomize
it: Casuale
