Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Weight
kk: Салмағы

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Node
kk: Түйін

en: 1 day
kk: @count күн

en: 1 week
kk: @count апта
