Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Weight
lt: Svoris

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Node
lt: Mazgas

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Randomize
lt: Atsitiktinis

en: 1 week
lt: 1 savaitė
