Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Weight
lv: Svars

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Node
lv: Mezgls

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Randomize
lv: Nejauši sajaukt

en: 1 week
lv: 1 nedēļa
