Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Weight
nl: Gewicht

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Randomize
nl: Willekeurig

en: 6 hours
nl: 6 uur
