Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Weight
pl: Waga

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Node
pl: Węzeł

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Randomize
pl: Wylosuj

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: Nodequeue
pl: Kolejka treści

en: Subqueue '@title'
pl: Podkolejka '@title'

en: Create queues which can contain nodes in arbitrary order
pl: Tworzy kolejki, do których można dodawać zawartości i ustawiać je w dowolnej kolejności
