Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Weight
ro: Greutate

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Node
ro: Nod

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Randomize
ro: Aleator

en: 1 week
ro: 1 săptămână
