Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Weight
ru: Вес

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Node
ru: Материал

en: 1 day
ru: 1 день

en: Randomize
ru: Случайно

en: 6 hours
ru: 6 часов

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: 12 hours
ru: 12 часов

en: Subqueue '@title'
ru: Подочередь '@title'

en: Create queues which can contain nodes in arbitrary order
ru: Создание очередей, которые могут содержать материалы в произвольном порядке

en: 2 day
ru: 2 дня
