Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Weight
sk: Váha

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Node
sk: Uzol

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Randomize
sk: Náhodne

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: 1 week
sk: 1 týždeň
