Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Weight
sv: Vikt

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Node
sv: Nod

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Randomize
sv: Slumpa

en: 6 hours
sv: 6 timmar

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: 12 hours
sv: 12 timmar
