Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Weight
te: భారం

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: 1 week
te: 1 వారం
