Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Weight
uk: Вага

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Node
uk: Матеріал

en: 1 day
uk: 1 день

en: Randomize
uk: Випадково

en: 6 hours
uk: 6 годин

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: 12 hours
uk: 12 годин

en: Create queues which can contain nodes in arbitrary order
uk: Створення черг, які можуть містити матеріали в довільному порядку
