Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Weight
vi: Độ nặng

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: Randomize
vi: Ngẫu nhiên

en: 6 hours
vi: 6 giờ

en: 1 week
vi: 1 tuần

en: Subqueue '@title'
vi: Hàng đợi con '@title'
