Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Randomize
bo: ཐོལ་བྱུང་བཟོ་བ

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1
