Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Weight
de: Gewichtung

en: 1 hour
de: 1 Stunde

en: Node
de: Beitrag

en: 1 day
de: 1 Tag

en: Randomize
de: Zufällig

en: 6 hours
de: 6 Stunden

en: 1 week
de: 1 Woche

en: 12 hours
de: 12 Stunden

en: 2 week
de: 2 Wochen
