Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Weight
he: משקל

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Node
he: פריט תוכן

en: 1 day
he: יום אחד

en: Randomize
he: להפוך לאקראי

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: 1 week
he: שבוע אחד
