Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Weight
hu: Súly

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Node
hu: Tartalom

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Randomize
hu: Véletlenszerű

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: 1 week
hu: 1 hét

en: 12 hours
hu: 12 óra
