Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Weight
is: Vægi

en: 1 hour
is: 1 klst

en: Node
is: Nóða

en: 1 week
is: 1 vika
