Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Weight
ja: ウェイト

en: Node
ja: ノード

en: 1 day
ja: 1日

en: Randomize
ja: ランダマイズ

en: 6 hours
ja: 6時間

en: 1 week
ja: 1週間

en: 12 hours
ja: 12時間
