Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Weight
mr: मुल्य

en: 1 hour
mr: एक तास

en: Node
mr: शाखा

en: 1 day
mr: १ दिवस
