Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Weight
oc: Pes

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Node
oc: Nosèl

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Randomize
oc: Rendre aleatòri
