Nodequeue Randomizer (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Weight
tr: Ağırlık

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Node
tr: Düğüm

en: 1 day
tr: @count gün

en: Randomize
tr: Rastgele belirle

en: 1 week
tr: @count hafta

en: 2 day
tr: 2 günde bir.
