Nodequeue reference (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Contains
el: Περιέχει

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Autocomplete matching
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης

en: Starts with
el: Αρχίζει με
