Nodequeue reference (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Contains
et: Sisaldab

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Autocomplete matching
et: Autotäituri kattuvus

en: Starts with
et: Algab millega
