Nodequeue reference (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Starts with
be: Пачынаецца з
