Nodequeue reference (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Contains
lv: Satur

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Starts with
lv: Sākas ar
