Nodequeue reference (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Contains
tr: İçerir

en: Size of textfield
tr: Metin alanının boyutu

en: Autocomplete matching
tr: Otomatik tamamlama eşleşmesi

en: Starts with
tr: İle başlayan

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
tr: %name: başlık uyumsuzluğu. Lütfen seçiminizi kontrol edin.
