Nodequeue reference (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Contains
hi: मे हैं

en: Size of textfield
hi: पाठ फ़ील्ड का आकार

en: Autocomplete matching
hi: स्वत: पूर्ण मिलान

en: Starts with
hi: के साथ शुरू होता है
