Nodequeue Scheduling (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Published
ar: منشور

en: Position
ar: الوضع

en: Unpublished
ar: غير منشور
