Nodequeue Scheduling (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Published
ast: Espublizáu
