Nodequeue Scheduling (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Published
be: Апублікавана

en: Unpublished
be: Неапублікавана
