Nodequeue Scheduling (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Published
ca: Publicat

en: Position
ca: Posició

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Publish on
ca: Publica el

en: Unpublish on
ca: Despublica el

en: Post Date
ca: Data de l'entrada

en: Scheduled for unpublishing
ca: Programats per despublicar
