Nodequeue Scheduling (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Position
el: Θέση

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο
