Nodequeue Scheduling (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Published
eo: Publikigita

en: Position
eo: Loko
