Nodequeue Scheduling (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Published
es: Publicado

en: Position
es: Posición

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Publish on
es: Publicar en

en: Unpublish on
es: Quitar publicación en

en: Scheduled for unpublishing
es: Planificado para ser despublicado
