Nodequeue Scheduling (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Published
et: Avaldatud

en: Position
et: Asukoht

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Publish on
et: Avaldamise aeg

en: Unpublish on
et: Mitteavaldatuks märkimise aeg

en: Scheduled for unpublishing
et: Ajatatud mitteavaldamine
