Nodequeue Scheduling (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Published
is: Útgivið

en: Unpublished
is: Ikki givið út
