Nodequeue Scheduling (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: Published
fr: Publié

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Publish on
fr: Publier le

en: Unpublish on
fr: Dépublier le

en: No nodes in this queue.
fr: Aucun nœud dans cette file.

en: Post Date
fr: Date de publication

en: Scheduled for unpublishing
fr: Planifié pour dépublication

en: Unpublished content
fr: Contenu dépublié
