Nodequeue Scheduling (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ
